Sanayi Sektörüne Uygun Metal Endüstriyel Dolap Modelleri

Sanayi Sektörüne Uygun Metal Endüstriyel Dolap Modelleri

Endüstriyel dolap bakım, onarım, tamirat ve tadilat için gereken tüm malzemelerin ya da iş ekipmanlarının muntazam şekilde muhafaza edildiği saklama üniteleridir. Tamirhane, imalathane, atölye, fabrika ve işletmelerde oldukça sık tercih edilen endüstriyel dolaplar çeşitli malzeme ya da teknolojik ekipmanların depolama alanıdır. Sanayi sektörünün vazgeçilmez demirbaşları arasına girmeyi başaran endüstriyel malzeme dolabı alternatifleri özel kilit sistemine sahip olmalarının yanı sıra raflı, çekmeceli, kasalı, takım asmaya uygun bölme, girinti ve deliklerden oluşan panoların bulunduğu işlevsel ürünlerdir.

Endüstriyel Dolap Modelleri ve Fiyatları

Ağır yük taşıma kapasiteleri ve fazla sayıda malzemeyi taşıma özellikleriyle ön plana çıkan endüstriyel dolap modelleri, sanayi sektörünün kalite standartlarına uygun materyallerden üretilir. Dünya standartlarında tasarım ve üretim teknolojisine sahip kalitesiyle tanınan Gökerler hem makine ve mühendislik hem de personel ve iş gücü alanındaki performansını ürünlerine en iyi şekilde yansıtır. Çelik sac ve alaşımlı çelik levha gibi malzeme gereksinimini karşılamak üzere; çelik üretiminde ülke sınırlarını aşan Ereğli Demir Çelik tesislerini tercih eden firma, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar.

Zengin meslek branşlarıyla ön plana çıkan sanayi üreticileri; küçük, orta veya büyük ölçekli şirketler olabileceği gibi, endüstriyel metal dolap alternatiflerinden bekledikleri özellikler de çeşitlilik gösterir. Bu nedenle boyu alçak eni geniş çelik dolaplar, raf aralıkları ve çekmece sayıları değişen modeller, kasalı ya da kasasız endüstriyel dolapların yanı sıra sabit ya da tekerlekli ürün tasarımları hem standart stillerde hem de kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanır. Endüstriyel dolap türleri; delici, kırıcı ve darbeli matkap modellerinden spiral testere ve keski türlerine kadar, lokma setlerinden alyan takımlarına ve pense ile tornavida çeşitlerine kadar her türlü alet, araç, gereç ve aksesuarın kolay erişilebilir olmasını mümkün kılar.

Çelik endüstriyel dolap modeli

Sağlam ve Fonksiyonel Çelik Endüstriyel Dolap Tasarımları

Çelik kalitesi ve kalınlığı gibi nitelikleriyle sağlam bir tasarım sürecinden geçen endüstriyel takım dolabı modelleri; ileri teknoloji ve uzman mühendislik koşullarına uygun biçimde geliştirilir. Bilgisayarlı tasarım ve dizayn tekniklerinin profesyonel bağlamda uygulandığı dolap modellerinin sıfır hata kriterlerini taşıması için; çelik alaşımlı sacların birleştirilmesinde kullanılan kaynak, puntalama, steril ortamda gerçekleştirilen elektrostatik fırın boya, kapı menteşe kalitesi, menteşeleme aralıklarının hesaplanması, güvenlik standartları gibi özelliklerin hem eksiksiz hem de sorunsuz olması büyük önem taşır. Ayrıca yüksek çelik kalitesi sayesinde mukavemeti artırılan ve demirbaşlar listesine dahil edilen demir dolap seçeneklerinin içerisine tasniflendirilen her türlü malzemenin hem yangın, deprem gibi afet durumlarına hem de art niyetli kişilere karşı koruma altına alınır.

Endüstriyel çelik dolap seçeneklerinin içerisine yerleştirilen iş malzemelerinin güvenliği bakımından iki anahtarlı ve kromajlı ispanyolet kilitlerin gömme mekanizmalı olanı tercih edilir. Ergonomik konforuyla da kullanım pratikliği kazandıran ürünlerin 180 derece açılabilir kapı tasarımlarına sahip olması hem personelin işleyişini artıran bir rahatlık sunar hem de çalışma alanının daralmasını önler. Dolapların yük taşıma standartlarına uygun emniyet özelliğine sahip olması ise modelin tasarım kalitesine ve sac levhaların kalınlığına göre belirlenir. Böylece oldukça çeşitli ekipmanın saklanmasını ve istiflenmesini mümkün kılan dolap türleri devrilme, kırılma gibi istenmeyen kazaların oluşumuna karşı yüksek dayanıklılık gösterir.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Çelik Endüstriyel Dolap Fiyatları

Endüstriyel dolap fiyatları ürünlerin tasarımında kullanılan teknolojiye, malzemelerin kalitesine, sac kalınlığına, aksesuar çeşitliliğine, işçilik detaylarına ve boyutlarına bağlı olarak değişir. Birçok iş malzemesinin belirli bir düzen içerisinde yerleştirilmesine ve emniyetli şekilde saklanmasına olanak tanıyan ağır yük dolapları; kesici, kırıcı, delici olarak kullanılan ekipmanları bir araya toplar. Oto servisi, elektrikli ve elektronik eşya tamir atölyeleri, ağır makine sanayisinde faaliyet gösteren fabrikalar, su ve elektrik tesisatlarının üretim, bakım ya da onarım gibi faaliyetlerin gerçekleştiği işletmelerin öncelikli tercihi endüstriyel çelik dolap modelleri alternatifleridir.

Çelik eşya sektörünün prestijli markası soyunmadolabi.net, üretime başladığı 2008 yılından beri bilimsel ve sistematik teknoloji standartlarını benimseyen ve zengin model çeşitliliğine kaliteyi başarıyla uyarlayan bir firmadır. İleri standartlarda geliştirdiği ürünlerini İstanbul genelinde ilçe ve semtlerin tamamına hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştıran Gökerler; Bursa, İzmir, Ankara, Erzurum, Antalya ve Gaziantep’e kadar yurt çapındaki müşterilerinin talepleri doğrultusunda endüstriyel metal dolap modellerinin nakliye, montaj, demontaj gibi hizmetlerini de aynı profesyonellikle gerçekleştirir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir